Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespit Ümraniye Firma tarafından yapılan onarımlar bir yıl evraklı ve faturalı olarak garanti kapsamındadır.

Su Kaçağı tespiti Evinizde ya da dairenizde yapılan işlemler, dairenin temiz su tesisatını basınç sabitleme işlemiyle test eder, basınç düşme görüldüğünde kaçak olduğu anlamına geldiği için dinleme cihazlarıyla su kaçağını noktasal olarak aramaya başlanır, tek seramik altında noktasal tespit yapılıp hemen onarımı yapılır.

Su Kaçağı Bulma Servisi 99 TL

Kırmadan su sızıntısı bulma hizmeti hasarsız olarak yapılmaktadır. Su Kaçağı Bulma Kameralı arıza tespiti, atık su giderleriyle alakalı tıkanıklık, su birikintisi çatlar, deforme olmuş tüm Pimaş giderlerinde kamera tespiti yapılmaktadır. Pimaş içini gözlemleyerek hatayı buluyoruz, hasarsız arıza tespiti sizi günlerce ustalarla uğraşmaktan kurtarır ve paranızı boşa atmamış olursunuz.

Su Kaçakları Nasıl Bulunur ?

Kendi bünyemizde su kaçak tespiti ve onarımı yapabilen Ersoylar tesisat deforme olmuş tesisat ve ek parçalarınızı cihazlar yardımıyla kısa sürede onarabilen uzman kadroya sahiptir.

Binlerce müşterisi olan firmamız öncelikle müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Onun için yaptığımız işin sorumluluğunu biliyoruz.

Su Kaçağı Tespit işlemleri kısa sürede yapılıyor !

 

Onun için hatasız arıza tespiti yapmaktayız. Su Kaçağı Bulma Tesisat sorunlarınızı büyütmeyin, alt komşunuza damlayan sular sizi korkutmasın, komşunuzla münakaşa etmeyin, kırıp dökmeden önce noktasal su sızıntısı tespit firmalarından yardım alın.

İşiniz hızlı ve az hasarlı olsun. Temiz su tespiti ve onarımı yaklaşık bir saat sürmektedir. Birinci kaçağı onardıktan sonra ikinci ve üçüncü kaçağın olup olmadığının mutlaka test edilmesi gerekmektedir.

Garantili onarımlarda alt komşunuza sızıntı yapan suyun mutlaka kesilmesi gerekmektedir.

 

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su akıntısı tespiti semtinde su sızıntılarını kırmadan 99 lira ücretle buluyoruz. Su kaçağı tamiri semti için iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

Su kaçağı tamir servisi

Tamir ve tespit işlemleri için bizimle iletişime geçebileceğiniz telefon numaraları:

Acil Tespit İçin 0532 503-0-798

Diğer bölge telefon numaralarımız için iletişim sayfamıza bakınız.

su patlağı tespiti servisimizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Kaçak Tamir ve Tespit İşlemlerini Uzmanlarına Bırakın..

Su sızıntılarını noktasal olarak tespit ediyoruz. Tıkanan banyo mutfak ve lavabo gibi alanların giderlerini kırmadan açıyoruz.

Ümraniye ilçesi profesyonel su tesisatçısı hizmetleri vermekteyiz. Yukarıdaki menümüzü kullanarak kırmadan makinayla su kaçaklarını bulma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Her türlü su tesisatı sorunlarının karşısında sizlerin yanında yer alarak sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunan firmamız su kaçağı sorunu karşısında da sizlerin yanında yer alarak en zorlu kaçakların bile kısa süre içerisinde üstesinden gelir.

Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamız, ev, işyeri, okul, hastane, otel, AVM, plaza, rezidans kısacası suyun geçtiği her yerde meydana gelen su tesisatı sorunlarınızı teknolojik cihazlar ile tespit etmektedir.

Su tesisatı sorunlarında tespit işlemi tamir işleminden daha zahmetli geçmektedir.

Bunun nedeni ise su borularının gözle görünür olmamasıdır. Üzeri beton ve seramikler ile örtülü olan su borularından sızan suların yeri tam olarak tespit edilmesi güçtür.

Teknoloji ile Kısa Sürede Tespit imkanı !

Eskiden teknolojik alanda yaşanan donanım eksikliğinden dolayı hepinizin hatırlayacağı üzere bu işlem adeta bir işkence gibi gelirdi size.

En ufak bir tesisat probleminde bile, evdeki bütün seramik ve betonlar kırılırdı. Gelişigüzel kırılan yerlerin altında kalan sağlam olan su boruları bu işlemden etkilenir ve daha tespit aşamasındayken bile sizleri oldukça masrafa sokardı.

Artık Kırma Dökme işlemlerine Gerek Yok

Evde bir savaş alanı izlenimi bırakan bu amatör tesisatçılar günümüzde de ne yazık ki hizmet vermeye devam etmektedir.
Teknolojik gelişmelerden habersiz olmalarından veya ayak uyduramamış olmalarından dolayı sizleri masrafa sokan bu kişilerden uzak durmanız sizlerin yararına olacaktır.

Aksi taktirde kırılan molozların yeniden onarılması, kırılan yerlerin tamir edilmesi ve kırılan yerlerde temizlik işlemleri gibi teferruatların yapılması sizleri zaman açısından da oldukça yoracaktır.

Günlerce süren bütün plan ve programlarınız iptal olacaktır. Bu nedenle iyi bir araştırma yapmadan, yardım alacağınız firmanın kullanacağı tekniği bilmeden herhangi bir su tesisatçısı ile anlaşmamanız gerekmektedir.

İstanbul kırmadan dökmeden noktasal olarak su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, Avrupa’dan özel olarak getirdiği akustik dinleme adlı su sesine karşı cihaz ile sizlere hizmet vermektedir.

Akustik dinleme adlı cihaz sayesinde firmamız tek bir seramiğinizi dahi kırmadan arızalı olan yeri tespit eder.
Akustik dinleme ile noktasal olarak tespit edilen yerde titiz bir çalışma yürüten firmamız, bir veya iki seramiğin altında tamir işlemini de gerçekleştirerek sizleri bu sorundan kurtarır.